خانه

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

خدمات خوب و محصولات با کیفیت بالا.

—— هوی لی

می تواند اکثریت قریب به اتفاق مستاجران را برای نیاز سفارشی برآورده کند.

—— ک شان

چت IM آنلاین در حال حاضر

Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

1 2
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd. Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
اقیانوسیه
سال تاسیس : 2010
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Suzhou Huatsing Power Sci. & Tech. شرکت آموزشی ویبولیتین (به شرح زیر " Huatsing قدرت ") یک شرکت با تکنولوژی بالا یکپارچه سازی تحقیقات علمی، توسعه فن آوری های جدید و تولید با تکنولوژی بالا است. این مستقل حقوق مالکیت معنوی است که مشاغل اصلی آنها شامل تکنولوژی انرژی نوین با کارآیی بالا، محصولات تکنولوژی مواد جدید، محصولات حفاظت از محیط زیست و مهندسی و طراحی، ساخت و خدمات تجهیزات مرتبط است. محصولات خاص شامل هسته های سوخت جامد اکسید (SOFC) و مواد کلیدی، سیستم های تولید انرژی SOFC، سیستم های آزمون سلول های سوختی، محصولات مهندسی مواد، تجهیزات حرارتی، مهندسی حفاظت از محیط زیست و خدمات مرتبط است.

Huatsing Power دارای یک تیم فن آوری هسته ای است که به رهبری دانشگاهیان، مردم از برنامه "1000 نفر"، دانش پژوهان چانگ لیانگ و دیگر متخصصان و محققان مشهور بین المللی، از جمله تعدادی از کارشناسان مهندسی که دارای مدرک دکتری یا استاد در انرژی، مواد، حفاظت از محیط زیست، حرارتی و سایر زمینه های مرتبط. این شرکت پروژه های "973" ملی، پروژه های همکاری بین المللی، پروژه های پشتیبانی علمی و فن آوری استانی را انجام می دهد و بر این اساس، یک پلت فرم چند گانه ای را که یکپارچه سازی صنعت، دانشگاهی، تحقیقات، دولت و مالی است، ساخته است. آنها همکاری نزدیکی با دانشگاه چین (پکن)، دانشگاه صنعتی چین، دانشگاه شانگهای جیاوتونگ و موسسه تحقیقات فیزیک تحت آکادمی علوم چینی و سایر واحدها را انجام دادند، در حالی که با حفظ بورس تحصیلی طولانی مدت با دانشگاه کانتیکت، دانشگاه کارولینای جنوبی و سایر دانشگاه های خارجی. این شرکت همچنین موفق به میزبانی کنفرانس های بین المللی در این زمینه شده است و جایزه های متعددی در سطح استان، شهرداری و منطقه ای را برای استعدادهای نوآورانه کارآفرینی به دست آورده است.

هدف توسعه Huatsing Power جمع آوری استعدادهای درجه اول از زمینه های گسترده و ایجاد یک فرهنگ سازمانی از هماهنگی، پیشرفت، نوآوری و تعهد است. بر اساس محصولات فن آوری مستقل ما و روند پیشرو صنعت، ما راه حل های با کیفیت بالا را در زمینه های حفاظت از انرژی و محیط زیست ارائه می دهیم!

اطلاعات تماس
Suzhou Huatsing Power Sci.&Tech. Co., Ltd.

تلفن: 86-0512-50139721-806

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)